Maak kennis met het team van BredaPhoto Een klein maar enthousiast team organiseert samen met ruim 200 betrokken vrijwilligers elke twee jaar BredaPhoto

Organisatie

Friso Wijnen
Directeur
friso@bredaphoto.nl
Jan Schaerlackens
Art Director
jan@bredaphoto.nl
Vera van Esch
Office & Hospitality
info@bredaphoto.nl
Reinout van den Bergh
Curator
reinout@bredaphoto.nl
Astrid Hulsmann
Curator & Communicatie Manager
astrid@bredaphoto.nl
Ruud van Rooij
Controller
ruud@bredaphoto.nl
Demi van Oirschot
Demi van Oirschot
Marketing/Communicatie & Educatie
demi@bredaphoto.nl
Vivian Bax
International Talent Program
talent@bredaphoto.nl

Co Curatoren

Dr. Ileana L. Selejan
Curator
Mohamed Somji
Curator

Bestuur

Hilda Vliegenthart

Voorzitter
Michel Wesseling
Secretaris
Marcia van den Wildenberg
Penningmeester
Arnold Birkhoff
Bestuurslid
Zij voeren hun taken onbezoldigd uit. Heeft u vragen aangaande de organisatie en de stichting achter BredaPhoto, gelieve dan contact op te nemen per mail.

Speciale dank aan

ALLE VRIJWILLIGERS!
Wij gebruiken cookies om een optimale ervaring te creëren. Ga voor meer informatie naar ons Privacybeleid