Maak kennis met het team van BredaPhoto Een klein maar enthousiast team organiseert samen met ruim 200 betrokken vrijwilligers elke twee jaar BredaPhoto

Organisatie

Fleur van Muiswinkel
Directeur
fleur@bredaphoto.nl
Jan Schaerlackens
Art Director
jan@bredaphoto.nl
Bix Smeets
Back-office, Hospitality
bix@bredaphoto.nl
Reinout van den Bergh
Curator
reinout@bredaphoto.nl
Astrid Hulsmann
Marketing & Communicatie Manager
astrid@bredaphoto.nl
Ruud van Rooij
Junior Controller
ruud@bredaphoto.nl
Betsie Zwarts
Educatie
betsie@bredaphoto.nl
Vivian Bax
International Talent Program
talent@bredaphoto.nl

Co Curatoren

Denise Camargo
Curator
Tanvi Mishra
Curator
Mohamed Somji
Curator

Gast Curator Grote Kerk

Newsha Tavakolian
Curator

Bestuur

Hilda Vliegenthart

Voorzitter
Michel Wesseling
Secretaris
Marcia van den Wildenberg
Penningmeester
Arnold Birkhoff
Bestuurslid
Hans Martens
Bestuurslid
Iskander Khairoutdinov
Bestuurslid
Zij voeren hun taken onbezoldigd uit. Heeft u vragen aangaande de organisatie en de stichting achter BredaPhoto, gelieve dan contact op te nemen per mail.
Wij gebruiken cookies om een optimale ervaring te creëren. Ga voor meer informatie naar ons Privacybeleid