All Inclusive: Queer Shorts x BredaPhoto
in Chassé Cinema

BredaPhoto en All Inclusive trekken in het kader van Levenslijnen met elkaar op tijdens het All Inclusive Shorts Film Festival. Queer makers krijgen een podium en het publiek krijgt de uitnodiging om nieuwe werelden en visies te ontdekken. Van fictie tot animaties, de selectie toont niet alleen de diversiteit aan thema’s, maar ook de veelkleurigheid van de queer gemeenschap zelf. Na de vertoning gaan de filmmakers in een Q&A dieper in op hun werk en het maakproces.
Locatie: Chassé Cinema
Datum: za 11 november, 2025
Tijd: 19:15 – 20.45
programma
Het optreden – Claire Zhou – 20 min
Wanneer de feestelijke Nieuwjaarsviering van de Chinese kerk nadert, wordt het voor koorzangeres Lin in dit korte drama steeds moeilijker om haar trans dochter voor de gemeenschap te verbergen.
Light within – Martijn Kersten – 04:28 min
We volgen een nerveuze jongen op zijn date. Wanneer zijn date hem aanraakt, begint er licht uit zijn lichaam te stralen. In paniek probeert hij het te verbergen, maar het licht neemt hem volledig over en brengt hem terug naar herinneringen aan zijn gepeste jeugd en het moment waarop hij zijn glans verloor.
Pasara – Jarne Hagelaars – 25 min
De 26-jarige Joshua maakt een soloreis naar een gay-vriendelijk kustplaatsje om een week door te brengen met de community. Maar eenmaal aangekomen blijkt het contact leggen met de andere mannen moeilijker dan verwacht.
Piercing Touch – Olga Melcer – 3:52 min
Piercing Touch vertelt het verhaal van een butch lesbienne die haar ex maar niet kan loslaten en een lift die haar telkens terugbrengt. Een time loop thriller waarin de hoofdpersoon steeds opnieuw wordt gekwetst door haar vroegere geliefde, maar zich in geen enkele tijdlijn kan losmaken van haar.
Depronima – Mickey Minnaar – 19 min
Een magisch-realistische horror waarin een nachtelijk tienerfeest wordt bedreigd door een duistere kracht die onderdrukte emoties letterlijk tot leven brengt. Hoe diep kan stille pijn worden voordat het te laat is?