Young Hearts

BredaPhoto x Chassé Cinema + inleiding

In het kader van de tentoonstelling Levenslijnen, die in november 2025 plaatsvindt, bundelen BredaPhoto, Pride Photo en Chassé Cinema de krachten voor een bijzonder filmprogramma.

Locatie: Chassé Cinema

Datum: ma 24 november, 2025

Tijd: 19:00 – 20:45

Tickets verkrijgbaar via Chassé Theater

Voorafgaand aan de film is er een introductie door BredaPhoto-curator Astrid Hulsmann

over de film
De 13-jarige Elias groeit op in een warm gezin in een rustig Belgisch dorpje. Zijn vader treedt op als schlagerzanger, Elias heeft veel vrienden en verkering met Valerie. Als hij bevriend raakt met zijn nieuwe buurjongen, staat Elias zijn wereld op zijn kop. Hij voelt zich aangetrokken tot de hippe en vrije Alexander en die gevoelens maken hem onzeker. Voor het eerst in zijn leven ervaart Elias echte verliefdheid, maar hij wil niet ‘anders’ zijn. De worsteling met zijn gevoelens brengt hem van de ene emotie in de andere. Durft hij toe te geven aan zijn verliefdheid en zichzelf te accepteren?

Levenslijnen
Dit project van BredaPhoto en PridePhoto is een ode aan de levensverhalen van queer personen die tegen de stroom in zichzelf durven te zijn, ook al is dat soms pas op latere leeftijd. Op verschillende locaties in Breda zijn er tentoonstellingen te zien, waaronder in onze projectruimte van het Chassé Theater. Ook is er een editie van All Inclusive in samenwerking met BredaPhoto: All Inclusive: Queer Shorts x BredaPhoto.